Візит ректора КУП НАНУ до Російської державної академії інтелектуальної власності

20 Травня, 2013

Нещодавно ректор Київського університету права НАН України, професор Ю.Л. Бошицький на запрошення ректора, професора І.А. Близнеця  з робочим візитом відвідав Російську державну академію інтелектуальної власності, яка є однією з провідних вузів Росії.

Зустріч проходила у теплій та дружній обстановці. Під час  переговорів та в рамках угоди про співпрацю ректори обговорили питання подальшого співробітництва між вузами, а саме: проведення спільних конференцій та  спільних досліджень у галузі інтелектуальної власності та ін.

Такий візити є надзвичайно важливими та корисними. З’являються нові ідеї, які можна втілювати у спільній роботі  між Київським університетом права  НАН України та  Російською державною академією інтелектуальної власності.