Візит ректора КУП НАНУ до університету Короля Хуана Карлоса, Мадрид (Іспанія)

14 Квітня, 2015

Нещодавно, на запрошення адміністрації Університету Короля Хуана Карлоса, Мадрид (Іспанія), ректор Київського університету права НАН України, професор Ю.Л.Бошицький з робочим візитом відвідав факультет юридичних та соціальних наук вищезгаданого університету та в рамках угоди про співпрацю, виступив з майстер-класом перед студентами та професорсько-викладацьким складом на тему: «ЄВРОПЕЙСЬКА ІНТЕГРАЦІЯ УКРАЇНИ: ПРОБЛЕМИ,  ВИКЛИКИ Й ПЕРСПЕКТИВИ».

У своїй доповіді, ректор, професор Ю.Л. Бошицький звернув увагу на те, що інтеграція України в Європейський Союз на сучасному етапі  обумовлена, вступом в силу Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони (Угода про асоціацію). Угода про асоціацію є не тільки новою правовою основою взаємодії України і ЄС, але і втіленням волевиявлення народу України бути частиною європейської громади.

Лекція  викликала жваву зацікавленість та дискусію серед студентів та викладачів університету.

Прес-центр КУП НАНУ

Візитівка університету Короля Хуана Карлоса, Мадрид (Іспанія)