Візит ректора КУП НАНУ до Університету Західної Угорщини, м. Шопрон

10 Червня, 2016

В рамках  проведення Київським університетом права НАН України та Дебреценським університетом VII Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми кодифікації цивільного законодавства України та Угорщини», що проходила в Угорщині, делегація КУП НАНУ, на чолі з ректором університету, професором Юрієм Бошицьким, на запрошення адміністрації Університету Західної Угорщини в м. Шопрон, відвідали вищезгаданий університет.
     Університет Західної Угорщини знаходиться в числі перших угорських вищих навчальних закладів та посідає п’яте місце по найбільшій кількості студентів в країні. Його кампуси в п’яти історичних містах Західної Угорщини надають знання майже двадцяти тисячам студентів, які отримують вигоду не тільки від високого рівня освіти, але і  розвиненої інфраструктури. Університет має партнерські зв’язки з більш ніж 250 зарубіжними вищими навчальними закладами та науковими установами. Співпраця включає в себе обмін студентами, а також, відповідно до Болонського процесу дає можливість студентам університету набути знань за кордоном, дізнатися про культуру інших країн і поліпшити знання іноземної мови.

У складі української делегації також були присутні: Василь Абаїмов – виконавчий директор Львівського регіонального відділення Асоціації міст України, магістр державного управління, мер м. Добротвір Львівської області 3-х скликань; Кардаш Валентина – депутат Добротвірської міської ради 3-х скликань; Будка Руслан – генеральний директор науково-дослідницького бізнес-центру «ЄВРОПЕЙСЬКА КОРПОРАЦІЯ КОНСАЛТИНГ ЛТД», Лондон – Велика Британія, представництво в Чеській Республіці в м. Прага та Ільків Василь – заступник голови асоціації роботодавців Львівської області.
     Зі сторони угорських колег на зустрічі були присутні: генеральний директор з досліджень, доктор Пітер Рейдмахер та проректор з наукових та міжнародних справ  Університету Західної Угорщини, доктор Роберт Немет.
     Метою зустрічі було обговорення питань співпраці міжуніверситетського обміну студентами, аспірантами, науково-педагогічними працівниками, спільне проведення міжнародних конференцій, симпозіумів, конгресів та створення спільних освітніх, наукових та культурних програм.
     Окрім того, адміністрація університету провела екскурсію по кампусу, де найбільше враження на українську делегацію справила бібліотека стародруків та рідкісних видань, тож, користуючись нагодою, ректор, професор Ю.Бошицький презентував для бібліотеки Університету Західної Угорщини видання, які підготовлені фахівцями  Київського університету права НАН України, чим були приємно вражені угорські колеги.

Наприкінці зустрічі, ректор Ю. Бошицький запросив іноземних колег відвідати Київський університет права НАН України для  ознайомлення з діяльністю  нашого навчального закладу та помилуватися архітектурними пам’ятками Києва.

Прес-центр КУП НАНУ