Візит ректора КУП НАНУ та представників Угорської Академії наук до Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України

24 Червня, 2016

Нещодавно відбулася зустріч представників Угорської Академії наук на чолі з ректором Київського університету права НАН України, професором Юрієм Бошицьким із директором Інституту держави і права ім. В.М.  Корецького НАН України, академіком Юрієм Шемшученко.
     На зустрічі з Угорською делегацією у складі  директора Інституту права Угорської Академії наук, професора Ондраша Йокоба та старшого наукового співробітника Інституту досліджень меншин Угорської академії наук, пані Чіллі Фединець, також були присутні  заступник директора Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України,  Олександр Скрипнюк, вчений секретар Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України –Наталія Пархоменко, Почесний  голова Демократичної спілки угорців України, старший науковий співробітник відділу міжнародного права та порівняльного правознавства Інституту держави і права ім. В. М.  Корецького НАН України Михайло Товт, Головний редактор Всеукраїнського громадсько-політичного журналу Трибуна, віце-президент Інституту незалежних експертів Валентина Меншун.

Метою зустрічі було обговорення питань міжнародного співробітництва між керівниками вищезазначених установ з метою оптимізації юридичної освіти на Україні. Тому, під час переговорів піднімалися питання, щодо  напрямків реалізації спільних науково-дослідних програм, проведення та організації  міжнародних науково-практичних конференцій та семінарів, сприяння встановленню співробітництва у галузях, які становлять взаємний інтерес для сторін.
     Зустріч проходила у теплій, доброзичливій обстановці. Результатом обговорення стала домовленість про проведення уже найближчим часом спільної конференції та подальше поглиблення співпраці між установами.

Прес-секретар КУП НАНУ
Микитенко Альона