Вручення дипломів бакалавра і спеціаліста випускникам заочної форми навчання Київського університету права НАН України

26 Червня, 2013

26 червня 2013 року відбулася урочиста церемонія вручення дипломів бакалаврам та спеціалістам заочної форми навчання Київського університету права НАН України.
Теплі привітання, радість та хвилювання випускників, їх батьків, а також всіх присутніх, створювали атмосферу урочистості.

З привітанням до випускників звернувся ректор, заслужений юрист України, заступник голови Союзу юристів України, відповідальний секретар комісії Конституційної Асамблеї з питань прав, свобод та обов’язків людини і громадянин, професор Юрій Ладиславович Бошицький. Ректор сердечно привітав випускників з цією значною подією та запевнив, що формування потужного освітнього потенціалу нації, досягнення найвищої якості підготовки фахівців-юристів є і надалі буде пріоритетом діяльності та подальшого розвитку Київського університету права НАН України, отримані в університеті глибокі знання, дозволять випускникам гідно вступити до молодої когорти правників і опанувати не одну життєву і професійне висоту. Також ректор засвідчив, що сьогодні країні потрібен висококваліфікований фахівець у сфері юриспруденції з відповідним рівнем сучасних правових знань та високим рівнем правосвідомості, здатних компетентно і відповідально виконувати свої посадові функції, сприяти подальшому  становленню демократичної, правової, соціальної держави.

З теплими вітальними словами до випускників та присутніх звернулися: почесний доктор Київського університету права НАН України, народний депутат України 4-х скликань, заслужений працівник прокуратури, голова партії «Захисники Вітчизни» Ю.А. Кармазін; декан юридичного факультету, керівник спеціалізації «Суд. Прокуратура. Адвокатура» М.П. Короленко, завідувач кафедри господарського права та процесу, керівник господарсько-правової спеціалізації С.І. Бевз.
Дипломи випускникам вручав ректор Ю.Л.Бошицький та Ю.А. Кармазін, з добрими побажаннями, з надією й вірою у їх плідну співпрацю з університетом.

Цього року дипломи отримали 161 випускник-бакалавр, з них – 4 дипломи з відзнакою та 234 випускники-спеціалісти, з них – 47 дипломи з відзнакою.

Всі випускники отримали останнє число університетського інформаційно-аналітичного вісник «КУП (калейдоскоп університетських подій)».
     Від студентів слова вдячності у віршованій формі ректору, викладачам та співробітникам університету висловив студент юридичного факультету  Максим Михальов.

Завершилися урочисті збори традиційним фото на згадку.

КУП НАНУ