Вручення дипломів бакалавра та спеціаліста випускникам заочної та дистанційної форм навчання Київського університету права НАН України

27 Червня, 2014

25 червня 2014 р. в актовій залі Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації відбулася урочиста церемонія з нагоди вручення дипломів бакалавра та спеціаліста випускникам заочної та дистанційної форм навчання Київського університету права Національної академії наук України.
     Відкрив урочисту церемонію Гімн України у супроводі бандури у виконанні Катерини Коврик, який гучним хором підхопив увесь зал.

Теплі привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу урочистості. Цього дня у залі була представлена, без перебільшення, вся Україна, адже на вручення дипломів зібралися студенти з усіх областей України і АК Крим, а символом єднання в дружну студентську сім’ю стала жовто-блакитна стрічка на грудях щасливих випускників.
     Ректор Київського університету права НАН України Ю.Л. Бошицький подякував очільнику Святошинського району за гостинно надану можливість провести церемонію вручення дипломів саме в стінах органу виконавчої влади, адже у ВУЗі готують правознавців-професіоналів, які здатні критично мислити, приймати гідні та справедливі рішення в інтересах людини та суспільства.

Вітаючи випускників з завершенням навчання, ректор професор Ю.Л. Бошицький зазначив, що є символічним той факт, що путівку в професійне життя отримали понад трьохсот випускників Київського університету права напередодні чергової річниці прийняття Конституції України. «Тому, враховуючи унікальність цього моменту, дозвольте ще раз нагадати, що Конституція України – це головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України».
     На завершення ректор побажав всім стати успішними людьми в нашій надзвичайно прекрасній країні, побажав всім цікавого, повноводного життя, мудрих і далекоглядних рішень, високих професійних досягнень, поваги до Конституції і законів нашої Вітчизни, поваги до честі мундира правознавця. «Бажаю вам добра і справедливості, впевненості у своїх силах, і обов’язково кожному з вас зичу трошки везіння. Пам’ятайте, що дорогу осилює той хто йде».

Привітав випускників КУП НАНУ і голова Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації О.М. Кулик. «Сьогодні ви отримали  соціально впливову та престижну професію, що вимагає від вас наполегливості і натхнення при виконанні своїх обов’язків. Вірю, що знання, отримані вами в університеті будуть використані для надання якісних послуг тим, хто їх потребуватиме. Завжди думайте про Україну, дбайте про її добробут та забезпечуйте верховенство права на вашій рідній землі!», – наголосив він.

Також голова держадміністрації пообіцяв молодим фахівцям зарахувати кращих випускників Київського університету права НАН України до кадрового резерву Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.
     Наказ про вручення дипломів випускникам – 2014 р. виголосила декан факультету заочного та дистанційного навчання К. С. Лісова, а ректор разом з очільником Святошинського району вручили випускникам дипломи та подарункові підбірки підручників з права. Кращі студенти-випускники отримали від ректора Ю.Л. Бошицького грамоти за відмінні успіхи у навчанні та активну громадську позицію.
     Теплі слова вдячності на адресу Київського університету права НАН України від імені випускників висловили – Ю.Л. Щетініна, О.О. Герасименко та П.В. Щегельський. Традиційно кожен курс подарував на згадку університету як оберіг – вишитий рушник. Студенти-випускники структурного підрозділу КУП НАНУ в м. Кам’янець-Подільський вручили ректору Ю.Л. Бошицькому в знак глибокої шани запашний коровай.

Завершилась урочиста церемонія вручення дипломів спільним фото на згадку та урочистим покладанням квітів до пам’ятників знаковим постатям Святошинського району: Миколі Святоші та першому президенту Української академії наук Володимиру Вернадському.