Вручення дипломів магістра випускникам спільної Україно-Болгарської програми з Варненським Вільним університетом ім.Чорноризця Храбра (Varna Free University, Болгарія)

4 Червня, 2014

4 червня 2014 року у Київському університеті права Національної академії наук України відбулася урочиста церемонія вручення дипломів „магістра” студентам КУП НАНУ, які навчалися за програмою подвійного диплома. Випускниками Варненського вільного університету ім.Чорноризця Храбра (Varna Free University, Болгарія) стали: Алібейлі Ельвін огли, Денисюк Олександр, Посмітний Роман, Пащенко Анна та Шевченко Антон.
     Спільна магістерська програма з Варненським вільним університетом ім.Чорноризця Храбра була впроваджена у 2011 році КУП НАНУ, а її реалізація відбувається за підтримки Посольства Болгарії в Україні. Дана програма є результатом наполегливої та плідної діяльності двох провідних університетів – Київського університету права НАНУ та Varna Free University. В цьому році випускники програми отримали Диплом магістра та EUROPEAN DIPLOMA SUPPLEMENT за програмою «Міжнародне право й національна безпека».

Теплі привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу.
     На урочистих зборах, ректор КУП НАНУ професор, Заслужений юрист України, заступник голови Союзу юристів України Ю.Л. Бошицький, відзначив, що можливість отримання дипломів європейських вищих навчальних закладів відкриває для студентів нові можливості майбутнього працевлаштування, розширює коло отриманої у процесі навчання інформації, сприяє мовному стажуванню. Це унікальний шанс стати кращими. Дана програма – реальний внесок КУП НАНУ в інтернаціоналізацію освіти, яка багато в чому зумовлює конкурентоспроможність випускників і може вивести освіту в країні на принципово новий рівень, що так необхідно зараз. Він також зауважив, що попит на навчання за спільною програмою зростає з кожним роком, а кількість студентів постійно збільшується.

На останок ректор висловив сподівання, що молоді спеціалісти на практиці доведуть свій високий фаховий рівень, і побажав магістрам гарного старту й успішної цікавої роботи. «Саме від вас тепер залежить майбутнє нашої держави, її престиж і визнання на міжнародній арені», – зауважив ректор.
     Щирі слова привітання пролунали від декана факультету міжнародних відносин, кандидата юридичних наук, доцента М.О.Дей. Вона привітала випускників з початком нового етапу їх життя та побажала їм успішної кар’єри, міцного здоров’я та  реалізації планів і задумів. На останок додала, що сьогодні перед вами відкриваються нові життєві обрії. Нехай вони будуть ясними, і нехай даний диплом залишається для вас не просто документом про вищу освіту, але й надійним провідником на професійному шляху, предметом гордості і знаком приналежності до багатотисячної родини КУП НАНУ.
     З вітальним словом до випускників звернулася проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи КУП НАН України Г.П.Левківська, яка побажала випускникам успіхів в усіх справах, наполегливості, невичерпної енергії та завзяття.

Професор, завідувач кафедри теорії та історії держави і права В.М.Іванов, привітав випускників з початком нового етапу їх життя та побажав їм успішної кар’єри, міцного здоров’я та  реалізації планів і задумів.
     Щирою була подяка професорсько-викладацькому складу факультету міжнародних відносин від батьків випускників, а також і від самих випускників.

Від імені випускників подякували керівництву та викладачам за цю унікальну можливість здобути вищу європейську освіту, та можливість відчути різницю між законодавствами двох країн та реалізувати себе в обраному напрямку: Алібейлі Ельвін огли, Денисюк Олександр, Посмітний Роман, Пащенко Анна та Шевченко Антон.

Шановні випускники!
Вітаємо вас з отриманням дипломів!
Пам’ятайте свою alma mater,
у стінах якої ви провели кращі роки студентського життя!
 Не зупиняйтеся на досягнутому!