Вручення дипломів випускникам Київського університету права Національної академії наук України на Вінниччині

24 Червня, 2016

23 червня 2016 р. у відокремленому підрозділі Київського університету права Національної академії наук України (КУП НАНУ) на базі Вінницького фінансово-економічного університету (ВФЕУ) у м. Вінниця відбулася урочиста церемонія з нагоди вручення дипломів «бакалавра» та «спеціаліста» студентам заочної форми навчання КУП НАНУ.
     Сьогодні Київський університет права НАН України намагається максимально наблизитись до місця проживання і роботи своїх студентів, створюючи і розширюючи мережу філій і відокремлених підрозділів університету. Успішною є діяльність відокремленого підрозділу КУП НАНУ у м. Вінниці, де вже п’ять років поспіль здійснюється підготовка майбутніх юристів. Регіональна політика Київського вишу полягає в тому, щоб надати можливість жителям обласних центрів України отримати диплом університету, не залишаючи межі області.
     Урочиста церемонія з нагоди випуску студентів КУП НАНУ відбулася в актовому залі ВФЕУ за участю ректора Київського університету права НАН України, заслуженого юриста України, професора Ю. Л. Бошицького, професора, завідувачого кафедри теорії та історії держави і права Київського університету права Іванова В.П., доцента кафедри теорії та історії держави і права Київського університету права НАН України, голови трудового колективу Панасюка Р.П., к.ю.н., заступника завідуючого кафедри кримінального права та процесу Бісюк О.С. та професорсько-викладацького складу університету.

Серед почесних гостей заходу були ректор Вінницького фінансово-економічного університету професор Білоконний П.Г., заступник директора Департаменту освіти та науки Вінницької облдержадміністрації Бачинський В.Г., завідувач сектором Вищих навчальних закладів, науки та інтелектуальної власності Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Клапоущак А.Ю., начальник відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю та процесуального керівництва прокуратури Вінницької області Джос В.Ф., Голова Козятинського міжрайонного суду Сєчко В.Л., перший заступник  начальника КП BMP муніципальна поліція Манзюк О.С., адвокат, депутат Вінницької міської ради  Зажирко Ю. Д., екс-заступник начальника управління ДАІ у Вінницькій області, доцент права Ткачук М.М., Заступник голови обласної державної адміністрації  Броварник В.М., прокурор відділу міської прокуратури м. Вінниці Козак С.В.
     З вітальним словом до випускників університету звернувся ректор КУП НАНУ, професор Ю. Л. Бошицький, який тепло і сердечно привітав випускників із закінченням навчання в університеті та побажав їм зайняти гідне місце в житті, успішно реалізувати себе в професійній діяльності. Ректор наголосив на тому, що з отриманням диплому навчальний процес не закінчується. Кожен поважаючий себе юрист не повинен зупинятися на досягнутому та протягом всього життя вдосконалювати свій професійний рівень. Юрій Ладиславович висловив побажання випускникам не забувати про КУП НАНУ та підтримувати зв’язки зі своєю альма матер через продовження навчання в магістратурі та аспірантурі.

Щирі слова привітання пролунали від почесних гостей урочистого заходу.
     З вітанням до випускників звернувся ректор Вінницького фінансово-економічного університету професор П. Г. Білоконний, який побажав щасливої долі у світі обраної професії, реалізації своїх знань на практиці, творчих злетів та найголовніше міцного здоров’я.

Всім почесним гостям урочистого заходу ректор КУП НАНУ, професор Ю.Л. Бошицький вручив пам’ятні подарунки – наукові видання університету.
     Кульмінацією свята стало вручення дипломів всім винуватцям заходу. До вітального слова та оголошення наказу про випуск студентів 2014 р. були запрошені завідувач кафедри теорії та історії держави і права Київського університету права Іванов В.П., доцент кафедри теорії та історії держави і права Київського університету права НАН України, голова трудового колективу Панасюк Р.П., к.ю.н., заступник завідуючого кафедри кримінального права та процесу Бісюк О.С. та гості заходу.

Почесну місію вручення дипломів взяв на себе ректор КУП НАНУ, професор Ю.Л. Бошицький. Випускників, які отримали дипломи з відзнакою було нагороджено подарунковими комплектами видань університету.

Після завершення урочистостей випускники, гості та професорсько-викладацький колектив зробили фото  на згадку про цю знаменну в житті кожного випускника подію.