Вручення дипломів випускникам Київського університету права в Кіровограді

10 Червня, 2013

79 випускників-правників філії кафедри Київського університету права HAH України на базі КІРоЛ у м. Кіровограді цього року отримали дипломи за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «спеціаліст». Урочисту церемонію з нагоди вручення дипломів відкрив ректор Київського університету права, Заслужений юрист України, професор Бошицький IO. Л.
     Вітаючи випускників з завершенням навчання, Ю.Бошицкий підкреслив, що сьогодні вони отримали соціально впливову та престижну професію, та побажав їм наполегливості й натхнення при виконанні своїх обов’язків. Ректор наголосив на зростаючій ролі українського правництва та звернувся до випускників із закликом не забувати про свою відповідальність при становленні України як правової держави та утвердження в ній дії верховенства права.

Почесним гостем церемонії був заступник Голови Кіровоградської обласної ради Владов Іван Васильович, який побажав випускникам знайти своє місце у майбутньому професійному житті та висловив щиру подяку керівництву Київського університету права за підготовку кваліфікованих фахівців-правників. Владов Іван Васильович висловив надію подальшу плідну взаємодію між університетом та Кіровоградською обласною радою.
     Також з привітальним словом виступив Подорожний Сергій Михайлович, директор Департаменту Міністерства соціальної політики України, який наголосив на важливому значенні того внеску, який здійснює Київський університет права НАН України у підготовку високопрофесійних фахівців-правознавців для Кіровоградської області.

На адресу випускників також пролунали вітання від завідуючої філії кафедри Київського університету права HAH України у м. Кіровограді к.ю.н., доцента О.О. Кваші, викладачів (доц. Кравченко О.В., доц.. Соболя Є.Ю., доц.. Ігнатьєва В.А.), які протягом останніх років ділилися зі студентами своїми знаннями, досвідом та вміннями.
     З нагоди завершення навчального року керівництвом університету традиційно були відзначені кращі викладачі – доц. Кравченко О.В., доц. Соболь Є.Ю., доц. Ігнатьєв В.А., доцю Юніна О.В.), яких було нагороджено листами подяки та комплекти юридичної літератури.

Кращими випускниками цього року, які не тільки отримали дипломи з відзнакою, а й зарекомендували себе як студенти з активною соціальною позицією, стали Денисюк Я.А., Манько Н.О., Поркуян, Т.М., Платонов А.І. Випускникам також були вручені почесні грамоти та комплекти юридичної літератури.
     На завершення церемонії випускники 5 та 6 курсів на знак подяки та глибокої поваги презентували до художньої галереї університету картину.