Вручення дипломів випускникам відділу післядипломної освіти та аспірантури

13 Лютого, 2015

13 лютого 2015 року у Київському університеті права Національної академії наук України відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам заочної  та заочно-дистанційної форм навчання відділу післядипломної освіти та аспірантури.
     Радість та хвилювання випускників, теплі привітання, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу урочистості.
     Проректор з соціально-гуманітарних питань Г.П.Левківська відкрила урочисту церемонію хвилиною мовчання в пам’ять загиблих в ході АТО на сході України та висловила сподівання  в якнайшвидшому відновленню миру в нашій державі.
     Левківська Г.П. привітала випускників з цією значною подією та  висловила сподівання, що наші випускники в майбутньому- це правознавці-професіонали, які здатні крититчно мислити, приймати гідні та сраведливі рішення в інтересах людини та суспільства.

Слова-привітання випускникам від ректора Київського університету права НАН України, професора Ю.Л.Бошицького зачитала завідувач відділу післядипломної освіти та аспірантури Н.І.  Авраменко.
     З вітальним словом до випускників звернулася декан юридичного факультету КУП НАН України, кандидат юридичних наук, доцент С.І.Бевз, яка відзначила, що результати державної атестації студентів у 2015 році, дають підставву визнати, що студенти в цілому показали достатній рівень сформованості знань, умінь та навичок, які відповідають вимогам освітньо-професійної програми підготовки спеціаліста. Декан юридичного факультету побажала випускникам успіхів в усіх справах, наполегливості, невичерпної енергії, завзяття, та висловила впевненість, що випускники  продовжать навчання в магістратурі Київського університету права НАН України.
     Чимало теплих слів висловили  представники професорсько-викладацького складу університету, зокрема: доцент кафедри кримінального-права та процесу, кандидат юридичних наук Б.Л.Ващук, доцент кафедри цивільного та трудового права, кандидат юридичних наук М.О.Гузеват. Викладачі висловили  сподівання, що випускники займуть своє чільне місце на ринку правничої професійної праці й сприятимуть  забезпеченню верховенства права в Україні.. назавжди збережуть у своєму серці те тепло, яке надав університет за період навчання, а отримані знання – стануть запорукою майбутніх успіхів.
     З вітальною промовою до випусників звернулась завідувач навчально-методичного відділу О.О.Казак, яка подякувала студентам-випускникам за їх  плідну співпрацю з університетом і висловила сподівання на встановлення взаємовигідного партнерства, та побажала випускникам активної життєвої позиції, впевненості в собі, творчої наснаги та невичерпного оптимізму.

Панфілов А.О. від імені  всіх випускників   висловив глибоку подяку і шану всьому колективу університету  за їх самовіддану працю, високий професіоналізм та побажав подальшої невичерпної творчої енергії, натхненного пошуку на ниві освітянської діяльності. Випускник запевнив, що вони назавжди збережуть у своєму серці те тепло, яке надав університет за період навчання, а отримані знання – стануть запорукою їх майбутніх успіхів.

Наказ по університету  про присвоєння студентам кваліфікації «Юрист» за спеціальністю «Правознавство» та відрахування їх зі складу студентів VІ курсу відділу післядипломної освіти та аспірантури оголосила завідувач відділу Н.І.Авраменко.

Дипломи спеціаліста  вручено випускникам під щирі оплески присутніх.

Цього року диплом «спеціаліста» одержали 56 випускників, з них: 39 випускників   заочної форми навчання та 17 випускників заочно-дистанційної форми навчання.

Шість випускників  КУП НАНУ одержали диплом з «відзнакою» та пам’ятні подарунки: книги, бібліотечку правника, та диск – «19 Шедеврів скрипічної музики  від Київського університету права» .

Завершилися урочисті збори традиційним фотографуванням на згадку.

Матеріал підготувала
завідувач відділу  Н.І.Авраменко