Вручення кубка ім.Б.Є. Патона переможцям турніру з міні-футболу

12 Грудня, 2014

Серед загальноуніверситетських проектів, що діють у КУП НАНУ під особистим патронатом ректора, професора Юрія Бошицького  найпопулярнішим є проект «Сьогодні зі спортом – завтра з майбутнім». Даний проект сприяє пропаганді здорового способу життя та розвитку популярних видів спорту серед молоді.
     Цього року в КУП НАНУ започатковано турнір з міні-футболу на Кубок імені Бориса Євгеновича Патона. З 17 по 26 листопада відбувся турнір з нагоди цієї події. У напруженій боротьбі перемогла команда V курсу юридичного факультету. В складі команди виступили: Костянтин Дубовчук, капітан команди; Олександр Лукашенко, воротар; Вадим Рябоконь, нападаючий; Михайло Верчук, захисник; Сітало Дмитро, захисник.

10 грудня команда-переможець турніру  одержала  історичну можливість отримати привітання та перехідний Кубок імені Б.Є.Патона від нього особисто. Борис Патон з привітав студентів з перемогою та побажав продовжувати популяризацію пропаганди здорового способу життя.
     В свою чергу  ректор  КУП НАНУ та команда з міні-футболу  привітали з Бориса Патона, президента НАН України з Днем народження, подякували академікові  за його увагу та турботу.

Зважаючи на успіх турніру, його вирішено зробити щорічним.