Випускники КУП НАНУ отримали дипломи бакалаврів

15 Липня, 2015

Цього року вперше, відповідно до Закону “Про вищу освіту”, вищі навчальні заклади самостійно виготовляли документи про вищу освіту. Отже, сьогоднішні випускники стали першими, хто отримав диплом державного зразка з ексклюзивним дизайном Київського університету права НАН України. Колектив Київського університету права НАН України на чолі з ректором Бошицьким Юрієм Ладиславовичем доклав величезних зусиль, щоб випускники отримали документи про вищу освіту, запроваджені в цьому році.

З поміж 381 цьогорічних випускників бакалаврату 53 особи отримали дипломи з відзнакою, що є показником плідної праці всього науково-педагогічного колективу та втіленням мрій про компетентного випускника КУП НАНУ – висококваліфікованого юриста, здатного на належному рівні виконувати свої професійні обов’язки як на теренах України, так і в галузі міжнародного права.