Випускники КУП НАНУ отримали дипломи бакалаврів у м. Кіровоград

24 Липня, 2015

Сьогодні, сонячного літнього дня, колишні студенти Київського університету права Національної академії наук України отримали диплом державного зразка і впевнено вийшли на дорогу, що веде їх у світле майбутнє, доросле життя. Обраний ними шлях тепер стає переможним, адже КУП НАНУ на чолі з ректором Бошицьким Юрієм Ладиславовичем став лише першим кроком на їхньому життєвому шляху як дорослих, самодостатніх, розвинених особистостей. Хтось зробить успішну кар‘єру юриста, хтось вирішить з‘єднати своє життя із науковою діяльності, проте, без сумніву, жоден із сьогоднішніх випускників не зупиниться на досягнутому.

За ці роки навчання КУП НАНУ став рідною для кожного з них – для когось більше, для когось менше, проте ті, хто сьогодні йде у доросле життя, знають, що це є лише першим упевненим кроком назустріч майбутньому. Професори та викладачі КУП НАНУ упродовж існування вищого навчального закладу діляться зі студентами своїми знаннями та досвідом аби кожен із випускників став гідною людиною та справжнім професіоналом в обраній галузі.