Вийшов друком черговий номер “Часопису Київського університету права”

31 Січня, 2018

chasopus318.jpg Шановні колеги!

Нещодавно побачив світ №3-2017 «Часопису Київського університету права». Відкриває номер стаття про пріоритетні напрями розвитку Київського університету права Національної академії наук України у 2017/2018 навчальному році/

У нещодавно започаткованій рубриці «Видатні правознавці» розміщено матеріал, присвячений українському історику права, професору Михайлу Флегонтовичу Владимирському-Буданову.

На сторінках журналу висвітлені актуальні проблеми теорії та історії держави і права, конституційного, адміністративного, цивільного, підприємницького, аграрного, екологічного, кримінального й міжнародного права. Поряд із цим, часопис інформує про події наукового життя; подає рецензії на наукові праці та підручники з юридичної тематики тощо.

Телефон редакції: 044-235-63-24: 097-431-97-77.