З новими традиціями до світлого дня Пасхи

10 Квітня, 2015

Студентський парламент КУП НАН України започаткував в університеті проведення благодійних ярмарок «КУП-ON» у рамках загальноуніверситетського проекту «Передай тепло своєї руки маленькій дитині», що діє під патронатом ректора Юрія Бошицького. За християнськими традиціями, крім ритуальних випікань святкового хліба, віряни хорошими справами готували себе до святкових урочистостей Великодня.

Саме ініціатива студентства – ярмарка «КУП-ON» стала тією доброю справою для нашого рідного університетського  колективу.

На виручені кошти для вихованців підшефного дитячого будинку «Колиска дитячої надії» буде придбано канцтовари та цікаві, пізнавальні книги.
     На відкритті заходу ректор, професор Юрій Бошицький тепло привітав присутніх із новою, започаткованою традицією і закцентував увагу, що робити добро для інших, бути прикладом у хороших справах – це християнська філософія, що є й філософією КУП НАН України. «Hand-made» тістечка, випечені з любов`ю, є підтвердженням того, що студенти разом з адміністрацією університету дбають про домашню атмосферу та добробут колективу.

Охочих придбати святкових «смаколиків» було дуже багато, першим покупцем був ректор, який  став прикладом для всіх присутніх, впродовж 10 хвилин від тістечок залишились тільки крихти.
     Студенти були надзвичайно зворушені таким дійством й обіцяли прийняти естафету, і після свята Пасхи – ярмарку «КУП-ON» буде продовжено 14 -15 квітня.

Президент Студентського парламенту
Даценко Олександр