Загальні збори трудового колективу з нагоди 21 річниці Київського університету права НАН України

15 Грудня, 2016

Цьогоріч Київський університет права НАН України відзначає своє 21-річчя. З цієї нагоди 14 грудня 2016 року зібрався увесь трудовий колектив університету, а також почесні гості та партнери.
     За дорученням ректора університету, професора Ю.Л. Бошицького урочисте засідання відкрила проректор з наукової та науково-педагогічної роботи О.В. Чернецька, яка зазначила, що історія університету починається з 12 грудня 1995 року, а сьогодні Київський університет права НАН України отримав визнання та став лідером сучасної освіти в Україні, займає достойне місце серед профільних вищих навчальних закладів України. Також проректор О.В. Чернецька зачитала вітання ректора КУП НАН України, професора, заслуженого юриста України Ю.Л. Бошицького з 21-ю річницею заснування університету.

Для привітання до Київського університету права НАН України прибули партнери та друзі університету з Батумського державного університету ім. Шота Руставелі (Грузія) – професор Батумського державного університету імені Шота Руставелі, декан юридичного факультету Адам Махарадзе та його колега Армаз Кахідзе. Найщиріші вітання та побажання творчої наснаги та успіхів надійшли від Голови Закарпатської ОДА, заслуженого юриста України Геннадія Москаля.
     Також з привітаннями до викладачів, співробітників університету звернулась Цимбаліста Вікторія Миколаївна, яка очолює філію Ощадного банку.

Приємною несподіванкою стало відзначення кращих викладачів і співробітників університету.

Прес-центр КУП НАНУ