Заходи тижня іноземних мов на юридичному факультеті Київського університету права

8 Квітня, 2014

8 квітня в рамках тижня іноземних мов до заходів кафедри долучилися студенти юридичного факультету, які із задоволенням ознайомились з правовими системами США, Великобританії і судовою владою цих країн, та продемонстрували творчість у підготовці до занять англійської мови. Так, студентки Ткачук Анастасія та Терещенко Євгенія з групи ПБ-24, де англійську мову викладає Мінич Людмила Григорівна, підготували оригінальну стінну газету з цікавими фактами з життя королеви Великобританії Єлизавети ІІ, що викликало неабиякий інтерес одногрупників. Студенти групи ПБ-22 Остапчук Влад, Данчук Віталій, Коленіченко Аліна та Леськів Світлана у колективній співпраці підготували   наочну інформацію про систему судів у США, а першокурсниця Ольга Білецька свою яскраву газету присвятила парламенту Великобританії.

Судовій владі США було присвячене також заняття англійської мови викладача кафедри Мельниченко Оксани Вікторівни, спрямоване на розвиток всіх видів мовної компетенції з використанням технічних можливостей мультимедійної лабораторії викладання іноземних мов. Зокрема, було переглянуто фрагменти фільму «My Cousin Vinny“ з епізодами судових засідань в кримінальному процесі, на підставі яких студенти розібрали хід судового процесу та роль його учасників, проаналізували відмінності в судовому процесі США та України, і в розроблених викладачем вправах опрацювали лексику цієї теми. На підсумковому етапі заняття у групі ПБ-22 була проведена рольова гра «Кримінальний процес в США», під час якої особливо відзначились студентки Гуменюк Оксана та Соболенко Настя, які продемонстрували ґрунтовно підготовлений діалог.

Викладачі кафедри, використовуючи сучасні методи навчання, створювали під час занять атмосферу, яка стимулює інтереси студентів, розвиваючи їхні мовні, когнітивні і творчі здібності, і яка водночас практично знайомить їх з їхньою майбутньою професійною діяльністю.