Зустріч делегації КУП НАНУ з постійним представником України при Відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві Юрієм Клименко

10 Грудня, 2016

Поїздка до Женеви на конференцію у сфері інтелектуальної власності, що була організована Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (далі – ВОІВ) спільно з Київським університетом права НАН України та Ізраїльським ОНО увінчалася додатковим успіхом, адже студентам на чолі з ректором, професором Ю.Л. Бошицьким вдалося не лише успішно виступити на конференції, познайомитися з визначними місцями Женеви, а й зустрітися з постійним представником України при Відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві Юрієм Клименко.

На зустрічі обговорювалися проблеми та перспективи України у сфері інтелектуальної власності та можливості співпраці європейських організацій з Україною. Також можливості розвитку дружніх відносин між Київським університетом права НАН України та університетами у Женеві, залучення студентів до галузі інтелектуальної власності, яка є досить новою для України, адже Україна молода у своїй незалежності.
     Також професор Ю.Л. Бошицький подарував Юрію Клименку декілька видань Київського університету права НАН України з тематикою і оглядом минулих конференцій  і домовився про співпрацю у майбутньому.

Прес-центр КУП НАНУ