Зустріч делегації КУП НАНУ з Президентом Всесвітньої організації інтелектуальної власності Френсісом Гаррі

7 Грудня, 2016

29 листопада 2016 року делегація студентів у складі: Куліковської Вікторії, Приступи Христини, Сабової Евеліни на чолі з ректором Київського університету права НАН України, професором Юрієм Бошицьким зустрілись з Президентом Всесвітньої організації інтелектуальної власності Френсісом Гаррі.
     Дана зустріч мала діловий, конструктивний характер, під час якої були обговорені питання щодо подальшої співпраці з Всесвітньою організацією інтелектуальної власності. Також у рамках співпраці передбачається публікація наукових статей, перекладів наукових доробків Френсіса Гаррі українською мовою під егідою Київського університету права НАН України.
     Френсіс Гаррі є Генеральним директором ВОІВ з 1 жовтня 2008 року, у травні 2014 року він був переобраний на другий термін, який закінчується у вересні 2020 року.

Під його керівництвом ВОІВ вирішує великі проблеми. Вони включають: регулювання напруги, якому піддаються міжнародна патентна система і система авторського права внаслідок стрімкого технічного прогресу, глобалізації та дедалі більшого попиту; зменшення розриву в знаннях між розвиненими і країнами, що розвиваються; забезпечення того, щоб система інтелектуальної власності служила своїй основній меті – стимулювати творчість та інновації у всіх країнах.
     Ректор Київського університету права НАН України, професор Юрій Бошицький вручив Френсісу Гаррі найвищу нагороду Київського університету права НАН України «Золоту медаль» за вагомий внесок у розвиток університету в сфері міжнародного співробітництва, дослідження проблем права інтелектуальної власності, проведення  спільних науково-практичних заходів та забезпечення академічної мобільності здобувачів вищої освіти.

Знаковим є те, що під час зустрічі Френсісу Гаррі була передана наукова література Київського університету права  НАН України з права інтелектуальної власності, а це сприятиме популяризації її на полицях бібліотеки Всесвітньої організації інтелектуальної власності.

Підготувала студентка 3 курсу,
Куліковська Вікторія