Зустріч делегації з Грузії на чолі з ректором КУП НАНУ, проф. Ю. Бошицьким з начальником управління ліцензування та акредитації МОН України А. Шевцовим

19 Травня, 2015

На запрошення ректора, професора Ю. Бошицького Київський університет права НАН України відвідала делегація з Грузії  у складі професора Грузинського технічного університету, Академіка Академії педагогічних наук Грузії  Г.  Чачанідзе та професора Батумського державного університету ім. Шота Руставелі І. Дідманідзе.
     Основною метою візиту грузинської делегації було проведення переговорів щодо створення Міжнародної академії наук інформатизації освіти. Переговори пройшли на найвищому рівні, українська сторона також надала свої пропозиції щодо подальшої співпраці.

Після плідної роботи, по бажанню грузинської сторони та за сприяння ректора, професора Ю. Бошицького, для гостей було організовано зустріч з начальником управління ліцензування та акредитації Міністерства освіти і науки України  А. Шевцовим. На зустрічі обговорювались системи ліцензування та акредитації навчальних закладів, акредитації навчальних програм, нормативно-правові основи ліцензування та акредитації освітньої діяльності в  Грузії, та ін.

Прес-центр КУП НАНУ