Зустріч ректора КУП НАН України, професора Ю.Л. Бошицького з директором Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України М.Р. Литвином

21 Жовтня, 2015

19 жовтня 2015 року під час свого візиту до Львова, ректор Київського університету права НАН України, професор, Заслужений юрист України Бошицький Юрій Ладиславович провів зустріч з директором Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України Литвином Миколою Романовичем.
     Основною метою зустрічі було обговорення напрямків подальшої співпраці між університетом та академічною установою, зокрема щодо здійснення спільної науково-дослідної діяльності, проведення конференцій, майстер-класів, круглих столів, спільної видавничої діяльності. Особливу увагу було зосереджено на організації та проведенні на базі Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень КУП НАН України навчальних тренінгів, курсів на правову та економічну тематики для керівних ланок підприємств, установ, організацій.
     В рамках підписаної угоди про співробітництво досягнуто консенсусу щодо наповнення бібліотечного фонду Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ історичними виданнями.

На завершення зустрічі Юрій Ладиславович презентував Миколі Романовичу серію збірників матеріалів науково-практичних заходів, які були організовані та проведені Київським університетом права НАН України.