Зустріч ректора КУП НАН України Ю.Л. Бошицького з академіком Президентом Гума-меридіан+ Джемалом Харебава

12 Грудня, 2017
    11 грудня 2017 року у стінах Київського університету права НАН України відбулася зустріч ректора КУП НАНУ з академіком, президентом Гума-меридіан+ (Грузино-Українська Міжнародна Академія) Джемалом Харебава.
    Під час візиту до КУП НАН України Джемала Харебава ректор Юрій Бошицький мав можливість окреслити основні напрямки спільної діяльності між Київським університетом права НАН України та Грузино-Українською Міжнародною академією.
    Сторони обговорювали питання щодо організації та проведення спільних міжнародних науково-практичних заходів; розширення міжнародних зв’язків; реалізацію спільних освітніх проектів та науково-дослідних програм; забезпечення обміну інформацією сфері юриспруденції та обміну викладачами.

1vs1s.jpg

1vs2s.jpg

1vs3s.jpg

Грузино-Українська Міжнародна Академія, на базі якої працює Грузинський УКЦОО МАУП, має всі умови для здійснення такої співпраці: відмінну матеріальну базу, прекрасний аудиторний фонд, сучасне технічне обладнання, висококваліфікований професорсько-викладацький склад. Грузино-Українська Академія навчає студентів за освітніми програмами бакалаврів, організовує програми обміну студентів з вузами різних країн світу (США, Республіка Польща та ін.). Високопрофесійне співробітництво грузинського і українського вишів дає стабільно високий результат. В межах зустрічі було обговорено шляхи подальшої співпраці.

Прес-центр КУП НАНУ