Зустріч ректора КУП НАН України з ректором Батумського державного університету імені Шота Руставелі (Грузія)

27 Січня, 2017

Під час ділової поїздки до Грузії, ректор КУП НАН України, професор Ю.Л. Бошицький провів зустріч з ректором БДУ імені Шота Руставелі Мерабом Халваши. На цій зустрічі також був присутній декан юридичного факультету, доктор права-професор Адам Махарадзе.

Дана зустріч мала діловий та конструктивний характер, під час якої були обговорені ряд важливих питань. Сторони обговорили проведення першої тристоронньої міжнародної наукової конференції «Україна і Грузія: дипломатичні відносини, міжнародні зв’язки, культурна дипломатія (інституційний та персоналістичний аспект)» спільно з Дипломатичною академією України, участь в організації та проведенні літньої школи, участь грузинських колег в колективній монографії КУП НАН України, проведення стажувань студентів КУП НАН України та студентів БДУ імені Шота Руставелі, а також обмін виставками художніх творів.

Ректор БДУ імені Шота Руставелі Мераб Халваши ознайомив ректора КУП НАН України Ю.Л. Бошицького з досягненнями юридичного факультету в контексті нещодавнього святкування 80-річчя БДУ імені Шота Руствелі.

Прес-центр КУП НАН України