Зустріч ректора КУП НАНУ із Головою Академічного співтовариства ім. Михайла Балудянського Міхалом Вархолою (Словаччина)

19 Травня, 2016

Нещодавно, на запрошення ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького, університет відвідав Голова Академічного співтовариства ім. Михайла Балудянського пан Міхал Вархола.

Київський університет права НАН України  вже понад 7 років плідно співпрацює з Академічним  співтовариством у Словаччині, місті Кошице, яке очолює  Міхал Вархола. Співтовариство займається різноманітною діяльністю, а саме: дослідженням життям Михайла Балудянського і ознайомленням з ним широкого кола людей; реалізацією стажувань для студентів з України та інших країн, що мають безпосереднє відношення до життя і діяльності Михайла Балудянського; організацією міжнародних конференцій  для викладачів і студентів; виданням наукового журналу «SCIENTIFIC LETTERS OF ACADEMIC SOCIETY OF MICHAL BALUDANSKY»; поїздками по місцях життєвого шляху Михайла Балудянського.

На зустрічі, яка відбулася в кабінеті імені Михайла Балудянського в КУП НАН України, також були присутні: Ольга Руденко, професор, доктор наук з державного управління, директор науково-дослідного інституту публічного адміністрування та менеджменту Чернігівського Національного технологічного університету та пані Олена Добротвор, представник Національного авіаційного університету.
     Під час спілкування сторони обмінялись думками щодо важливості  розширення вже існуючої багаторічної співпраці та детально окреслили  майбутні кроки діяльності між Київським університетом права НАН України та Академічним співтовариством ім. Михайла Балудянського з різних освітніх, наукових та культурологічних питань.

Прес-секретар КУП НАНУ
Микитенко Альона