Зустріч ректора КУП НАНУ із представником Посольства Угорщини в Україні

23 Травня, 2016

Нещодавно, на запрошення ректора, професора Юрія Бошицького, Київський університет права НАН України відвідала третій секретар Посольства Угорщини в Україні, пані Естер Немет.
     Розвиток міжнародного співробітництва Київського університету права НАН України – один із пріоритетних напрямів роботи адміністрації закладу. Університет уже багато років тісно співпрацює з вищими навчальними закладами Угорщини. Слід зазначити, що на початку червня поточного року Київський університет права НАН України спільно з Дебреценським університетом проводить міжнародну науково-практичну конференцію, що проходитиме у м. Дебрецен (Угорщина).
     Також,  одним з важливих напрямків, які обговорювались під час зустрічі, стало обговорення перспективи навчання студентів в Угорщині, а саме стипендіальне навчання магістрів КУП НАНУ на базі бакалаврату в новому навчальному році, яке запропонувала Держава Угорщина.

По завершенню,  пані Немет було ознайомлено із оновленою матеріально-технічною базою університету, яка оснащена найсучаснішим обладнанням та проведена екскурсія по  першому в Україні музею підробок, що створений на базі університету.
     Зустріч пройшла в дружній, теплій атмосфері, на перспективу плідного партнерства.

Прес-секретар КУП НАНУ
Микитенко А. П.