Зустріч ректора КУП НАНУ, професора Ю.Бошицького з директором ТОВ «ОТП Факторинг Україна», паном Габором Горватом (Угорщина)

5 Грудня, 2014

04 грудня 2014 року, на запрошення професора Ю.Л. Бошицького Київський університет права НАН України відвідав представник з Угорщини, директор  ТОВ «ОТП Факторинг Україна», пан Габор  Горват.

ТОВ «ОТП Факторинг Україна» – фінансова компанія, основною спеціалізацією якої є стягнення простроченої заборгованості. Сьогодні факторингова компанія надає найповніший комплекс юридичних і супутніх їм послуг по стягненню боргів юридичних та фізичних осіб. Географія роботи охоплює усі регіону України.

Під час зустрічі були обговорені можливі напрямки співпраці між Київським університетом права НАН України та ТОВ «ОТП Факторинг Україна».

Також, пан Горват  мав нагоду ознайомитися із діяльністю КУП НАНУ, його матеріально-технічною базою,  бібліотечним фондом та новими виданнями КУП НАНУ, науково – бібліографічною та інформаційною діяльністю, інформатизацією та автоматизацією технологічних процесів, а також  проектом університету:  «Інтелектуальна власність в Україні – перлини живопису для студентської молоді», де на даний час проходить виставка картин Кіровоградського художника Анатолія Шаповалова.