Зустріч ректора КУП НАНУ, професора Ю.Л. Бошицького з керівниками вищих навчальних закладів Грузії

7 Жовтня, 2016

Ректор КУП НАНУ, професор Ю.Л. Бошицький під час візиту Грузії зустрівся з керівниками вищих навчальних закладів Грузії, а саме: з віце-ректором Тбіліського державного університету ім. І.Джавахішвілі (ТДУ ім. І.Джавахішвілі), професором Й.Салуквадзе; деканом юридичного факультету ТДУ, доктором І.Бурдулі; а також з ректором Тбіліської Духовної академії, помічником Каталікоса-Патріарха о. Гіоргієм.
З керівництвом ТДУ ім. І.Джавахішвілі обговорені питання налагодження двосторонніх зв’язків між учбовими закладами, перспектив проведення спільних публічних заходів в Україні та Грузії із залученням партнерських структур з країн ЦСЄ (Чехія, Угорщина, Словаччина, Польща, Болгарія), можливостей створення спільної магістерської програми на базі КУП НАН України та ТДУ та проведення двосторонніх майстер-класів викладачами обох ВНЗ.

З ректором Тбіліської Духовної академії обговорені питання розширення співробітництва шляхом долучення грузинської сторони до підготовки та видання першої української енциклопедії канонічного права, робота над якою проводиться КУП НАН України спільно з Київською Духовною академією. Досягнута домовленість щодо укладання (орієнтовно – у листопаді 2016 р.) договору про співробітництво між КУП НАН України та Тбіліською Духовною академією,  підписання якого планується у Тбілісі з благословення та в присутності Каталікоса-Патріарха всія Грузії Іллі ІІ.

Прес-служба КУП НАНУ

Візит до Грузії ректора Київського університету права НАН України, професора Ю.Л.Бошицького (24 вересня – 1 жовтня 2016 року)