Зустріч ректора КУП НАНУ, професора Ю.Л. Бошицького з мером муніципалітету м. Кехнець Й. Конколі (Словаччина)

25 Листопада, 2014

Перебуваючи на конференції у Словаччині делегація з України на чолі з ректором Київського університету права НАН України, професором Ю.Л. Бошицьким з офіційним візитом відвідала давнього партнера КУП НАНУ мера муніципалітету, Президента індустріального парку м.Кехнець, Почесного  доктора нашого університету пана  Й. Конколі.
     У складі делегації також були присутні : заступник начальника відділу керівних кадрів та заохочень Міністерства освіти і науки України  Бондарчук С.М. та віце-президент Російської академії економічних наук, науковий консультант Інституту транскордонного співробітництва, доктор економічних наук, професор В.М.  Сімчера (Росія).
Словацькі колеги презентували останні здобутки сучасного індустріального парку, які є унікальним явищем на теренах країн східної Європи за останні 15 років. На території громади функціонує понад 20 компаній з усього світу, які забезпечують його розвиток, а також муніципальні садочки, школи, конгрес-зали, бізнес-готелі, оздоровчі-центри тощо.

Зустріч проходила у дружній атмосфері під час якої  обговорювалась участь Київського університету права НАН України у роботі першого в Словаччині Європейського університету, а також питання проведення найближчим часом спільних конференцій та літніх шкіл для студентів університету.
     Наприкінці зустрічі, ректор Ю.Л.Бошицький презентував меру муніципалітету м. Кехнець  бурштинову картину, на якій зображений Київський університет права НАН України та вкотре запросив іноземних колег відвідати Київський університет права НАН України.

Прес-центр КУП НАНУ