Зустріч ректора КУП НАНУ та болгарської делеції з директором Інституту держави і права ім.В.М. Корецького

13 Вересня, 2013

На днях за сприянням ректора КУП НАНУ, професора Ю.Л. Бошицького відбулася зустріч екс-радника Президента Болгарії, професора Георгі Мітова, Університету ім. Св. Кирила і Мефодія, м. Велико Тирново (Болгарія), який перебуває в Україні за програмою обміну у рамках угоди між Київським університетом права НАН України та болгарським університетом з Директором Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, академіком Ю.С. Шемшученко. На зустрічі також був присутній  професор Ю.І. Сєдих, президент товариства «Україна-Болгарія», член Національної спілки журналістів України, почесний доктор КУП НАНУ.

Метою зустрічі було обговорення питань подальшої співпраці у науковій сфері між українськими та болгарськими установами.

Після перемовин, гості мали нагоду ознайомитись з історією створення та діяльністю Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України і його структурними підрозділами.