Зустріч ректора КУП НАНУ Ю.Л. Бошицького з директором регіональної філії Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України в м. Ужгороді

22 Січня, 2015

Під час перебування ректора КУП НАНУ, професора Бошицького Ю.Л. у м. Ужгороді, не зважаючи на напружений графік, ректор знайшов час  для зустрічі з директором  регіональної філії  Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України в м. Ужгороді пані Мітряєвою С.І.

Метою зустрічі було обговорення  довготривалих відносин  та взаємовигідної співпраці між КУП НАНУ та регіональною філією Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України в м. Ужгороді. Проведення спільних  наукових досліджень,  організація конференцій, симпозіумів, конгресів та інших заходів, здійснення спільної видавничою діяльності.

Наприкінці зустрічі ректор Юрій Бошицький запросив пані Світлану Мітряєву відвідати Київський університет права НАН України для  ознайомлення з діяльністю  нашого навчального.

Прес-центр КУП НАНУ