Зустріч ректора КУП НАНУ Ю.Л. Бошицького з ректором Батумського університету Шота Руставелі (Грузія)

29 Жовтня, 2014

В рамках участі у Міжнародній науковій конференції «Інформатика, освітянські науки, освіта викладача», що проходила у Батумі (Грузія), ректор університету, професор Юрій Бошицький мав нагоду зустрітись з ректором Батумського університету Шота Руставелі, професором Альошою Бакурідзе для обговорення питань спільної співпраці між університетами.

Першочергове  питання,  яке обговорювалось під час зустрічі було проведення найближчим часом спільних конференцій, що торкаються питань інтелектуальної власності, медичного та морського права. Також, ректор Батумського університету Шота Руставелі провів екскурсію по університету та ознайомив з матеріально-технічною базою закладу, а також, користуючись нагодою  розповів про новели  організації освітнього процесу у Грузії.

На завершення зустрічі, Юрій Ладиславович запросив іноземних колег відвідати Київський університет права НАН України для  ознайомлення з діяльністю  нашого навчального закладу.