Зустріч ректора КУП НАНУ з директором коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету в Кам’янець-Подільському

31 Травня, 2016

31 травня 2016 року на запрошення ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького, Київський університет права НАН України відвідав директор коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету в Кам’янець-Подільському Тарас Муравка.

Коледж Подільського державного аграрно-технічного університету є осередком аграрної освіти на Поділлі, який готує високоосвічених фахівців для сільського господарства. В навчальному закладі на денному та заочному відділеннях здобувають фахову освіту за 8 спеціальностями, в тому числі і  юридичну.
     Київський університет права НАН України вже більше п’яти  років тісно співпрацює з вищезазначеним коледжем, тож, предметом зустрічі було обговорення робочих питань співпраці міх установами. Керівництво домовилося про проведення уже найближчим часом круглого столу в режимі «онлайн» за допомогою сучасних телекомунікаційних технологій.

Наприкінці зустрічі, адміністрація вузу провела оглядову екскурсію по університету. Пан Муравка відвідав музей криміналістики та комп’ютерної  техніки, музей підробок, а також сучасні кабінети інтерактивного тестування та інформаційно-комунікаційних технологій, які надзвичайно їх зацікавили.

Прес-секретар КУП НАНУ
     Микитенко А. П.