Зустріч ректора КУП НАНУ з директором Східноєвропейського агентства розвитку (Словаччина)

25 Квітня, 2016

25 квітня 2016 року на запрошення ректора Київського університету права НАН України, професора Юрія Бошицького університет відвідав директор Східноєвропейського агентства розвитку (EEDA),  Генерал-лейтенант ICOCRIM, професор Йозеф Зятко (Словаччина).

Основною метою візиту директора Східноєвропейського агентства розвитку (EEDA) було проведення переговорів щодо питань налагодження співробітництва між КУП НАНУ та Агентством Словаччини з міжнародного розвитку, зокрема можливості започаткування спільних програм, проведення спільних конференцій, семінарів, симпозіумів та інших заходів.
     Також, в ході зустрічі, пан Зятко розповів про проект, який він розпочав на Україні та презентував університету власну монографію і журнал з пропозицією, щодо можливості спільних публікацій.
     Адміністрація університету підтримала ідею та висловила свої варіанти можливої майбутньої співпраці, а саме, керівники домовилися уже найближчим часом провести спільну міжнародну науково-практичну конференцію як на території України так і Словаччини.

По завершенню, адміністрація вузу провела для гостя ознайомчу екскурсію по університету, презентувала  оновлену матеріально-технічну базу університету, яка оснащена найсучаснішим обладнанням, навчально-криміналістичну лабораторію, музей криміналістики, комп’ютерної  та криміналістичної техніки.

Пан Зятко був під надзвичайним враженням від побаченого, відзначив роботу ректора на високому рівні та висловив свої слова пошани.

Прес-секретар КУП НАНУ
 Микитенко А. П.