Зустріч ректора КУП НАНУ з Генеральним консулом Генерального консульства Угорської Республіки в м. Ужгород

28 Грудня, 2016

Нещодавно ректор університету, професор Юрій Бошицький провів переговори з Генеральним консулом Генерального консульства Угорської Республіки в місті Ужгороді, паном Йожефом Бугайло.
     Консульський округ Генерального консульства у м. Ужгороді включає в себе чотири західні області України: Львівську, Івано-Франківську, Чернівецьку та половину Закарпатської області. Саме Закарпаття відіграє важливу роль в угорсько-українській співпраці.
     Під час переговорів, які проходили в стінах Генерального Консульства Угорської Республіки в Україні в місті Ужгороді обговорювались питання   щодо реалізації спільних науково-дослідних програм, спільного проведення наукових, науково-практичних і науково-методичних конференцій, симпозіумів, конгресів, семінарів, круглих столів, тренінгів та інших комунікативних заходів, в тому числі, міжнародних. Також, продовжилося обговорення питань стосовно двосторонньої співпраці у освітній, науковій та культурній сферах. З цією метою пан Бугайло запросив студентів та науково-педагогічний персонал Київського університету права НАН України до участі в різноманітних культурних заходах, які організовує Угорське консульство. Впродовж переговорів, також розглядалось питання запровадження мовних курсів на базі Ужгородського Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАН України для студентів та населення міста, охочих вивчати угорську мову.

Ще одним важливим питанням, що піднімалось під час зустрічі було обговорення можливостей для студентів КУП НАНУ взяти участь в освітній програмі обміну за проектом Міністерства освіти і науки України та Міністерства людських ресурсів Угорщини на 2016-2018 роки, суть якої полягає в тому, що Угорська сторона надає до 100 стипендій для українських студентів для продовження навчання в Угорщині.
    На завершенні зустрічі, ректор привітав пана Бугайло з наступаючими святами та запросив відвідати Київський університет права НАНУ для ознайомлення з надбанням університету, матеріально-технічною базою, а також унікальними музеями, які створені на базі університету, зокрема першим в Україні Музеем підробок УАПП.

Прес-центр КУП НАНУ