Зустріч ректора КУП НАНУ з Генеральним Консулом Словацької Республіки Янкою Бур’яновою

6 Квітня, 2017

У рамках планового робочого візиту ректора університету Юрія Бошицького до Ужгорода відбулася зустріч з Генеральним консулом Словацької Республіки в м. Ужгород Янкою Бур’яновою.
     Під час переговорів, що проходили в приміщенні Генерального Консульства Словацької Республіки в Україні в місті Ужгороді  було обговорено ряд питань щодо подальшої реалізації спільних науково-дослідних програм, круглих столів та інших комінукативних заходів, в тому числі і міжнародних. Також продовжилося обговорення питань стосовно двосторонньої співпраці у освітній, наукові та культурній сферах.

Враховуючи, що у пані Я. Бур’янової завершується каденція роботи в якості Генерального Консула Словацької Республіки в м. Ужгород, ректор вручив їй лист-подяку від імені Київського університету права Національної академії наук України за плідну співпрацю в науково-практичній сфері.

Прес-центр КУП НАНУ