Зустріч ректора КУП НАНУ, з головним редактором журналу «42 Паралель» Мехрібан Меммадзаде ( Азейбарджан)

11 Листопада, 2016

Нещодавно в КУП НАНУ відбулася зустріч ректора Юрія Бошицького з головним редактором журналу «42 Паралель»  Мехрібан Меммадзаде.
     Вище зазначена зустріч відбулася за сприяння   партнеру КУП НАНУ Анатолія Раханському, консультанту Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, члену Міжнародного комітету прав людини, члену Вищої Ради Міжнародного журналу «Світ Азербайджану».

Під час візиту мова йшла про організаційні та змістовні питання співпраці з журналом, а також публікації статей про наукові доробки КУП НАНУ у 2016-2017 році.
     Університет зацікавлений у налагоджені й розширенні співпраці з навчальними закладами Азербайджану, а плідні контакти з потужним журналом країни «42 Паралель» можуть бути надзвичайно ефективним для досягнення цієї мети.

Прес-служба КУП НАНУ