Зустріч ректора КУП НАНУ з Головою Торгово-промислової палати міста Шопрон, Угорщина

11 Червня, 2016

Перебуваючи  з робочим візитом в Угорщині,  українська делегація на чолі з ректором Київського університету права НАН України, професором Юрієм Бошицьким, на запрошення Голови Торгово-промислової палати міста Шопрон, пана Арпада Ковача відвідали вищезгадану установу.
     У складі української делегації також були присутні: Василь Абаїмов – виконавчий директор Львівського регіонального відділення Асоціації міст України, магістр державного управління, мер м. Добротвір Львівської області 3-х скликань; Кардаш Валентина – депутат Добротвірської міської ради 3-х скликань; Будка Руслан – генеральний директор науково-дослідницького бізнес-центру «ЄВРОПЕЙСЬКА КОРПОРАЦІЯ КОНСАЛТИНГ ЛТД», Лондон – Велика Британія, представництво в Чеській Республіці в м. Прага та Ільків Василь – заступник голови асоціації роботодавців Львівської області.
     Місія Угорської торгово-промислової палати (HCCI) – сприяння розвитку економіки, безпеки бізнес-операцій і справедливій ринковій практиці, а також представлення спільних інтересів осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність. Особливу увагу Палата приділяє підтримці малого і середнього бізнесу, за рахунок підвищення їх конкурентоспроможності та створення належної співпраці між малими підприємствами та транснаціональними компаніями.
     На міжнародному рівні головні цілі HCCI – допомога угорським підприємцям на зовнішніх ринках і вивчення нових можливостей партнерства, зокрема з сусідніми країнами.

Система торгово-промислових палат Угорщини – це 23 регіональні палати, які є незалежними юридичними організаціями. Членство в Палаті добровільне але також існує обов’язкова для всіх компаній процедура реєстрації у Торгово-промисловій палаті Угорщини. Організація освітніх програм, у тому числі технічної спеціалізації, – невід’ємна частина роботи Палати, яку частково фінансує держава.
     Одним з пріоритетних напрямків переговорів було обговорення питань спільної організації освітніх програм, що знайшло підтримку у угорських колег, які в свою чергу запропонували цікаві ідеї та напрямки реалізації даної співпраці.
     Для більш детального обговорення співпраці між КУП НАНУ та ТПП м. Шопрон, ректор, професор Ю. Бошицький запросив угорських колег в будь-який зручний для них час відвідати Україну, ознайомитись з діяльністю та матеріально-технічною базою університету та помилуватись архітектурою та пам’ятками столиці.

Прес-центр КУП НАНУ