Зустріч ректора КУП НАНУ з Головою Центральної виборчої комісії (1997-2004), Головою ради фонду «Сприяння демократичним вибором»

13 Вересня, 2013

12 вересня 2013 року відбулася зустріч ректора КУП НАНУ, професора Ю.Л. Бошицького та  екс -радника  Президента Болгарії з Головою Центральної виборчої комісії (1997-2004), Головою ради фонду «Сприяння демократичним вибором» М.М. Рябцем.

Предметом обговорювання були  питання стосовно  перспективи розвитку співпраці в різних сферах.

Бібліотека Київського університету права Національної академії наук України отримала в дар  від Голови Центральної виборчої комісії (1997-2004), Голови ради фонду «Сприяння демократичним вибором» М.М. Рябця книги:
     Рябець М.М., Центральна виборча комісія: віхи становлення та розвитку: статті, доповіді, виступи, інтерв’ю. – К.: ВД «Альтернативи», вид-во «АртЕК», 2003.
     Рябець М.М., Зейкан Я.П., Тихоненко І.В. Як досягти успіху в цивільній справі? – Х.: Фоліо, 2006.

Київський університет права НАН України висловлює щиру подяку Михайлові  Михайловичу за подаровану  літературу та  впевненість у тому, що ці книги  стануть відчутним джерелом поповнення бібліотечного фонду та нададуть неоціненну допомогу в теоретичній та практичній підготовці студентів, науково-дослідній роботі, вихованні молодого покоління.

На завершення переговорів  сторони обмінялись пам’ятними подарунками.  Зважаючи на  те, що М.М. Рябець є великим поціновувачем мистецтва, ректор КУП НАНУ, професор Ю.Л. Бошицький презентував йому ексклюзивний подарунок –  офорт відомого художника А.Сіденко із зображенням Київського університету права НАН України.