Зустріч ректора КУП НАНУ з Головою Всеукраїнської громадської організації “Союз підтримки незрячих України”

22 Квітня, 2016

21 квітня 2016 року на запрошення ректора Київського університету права НАН України, професора Юрія Бошицького університет відвідав заслужений юрист України, адвокат, Голова Всеукраїнської благодійної організації інвалідів та пенсіонерів «Обличчя до істини», член Ради у справах інвалідів при кабінеті міністрів України – Володимир Турський.
     Під час зустрічі В. Турський розповів про свій задум створити об’єднаний Союз православних незрячих людей у всьому світі. З цією метою був створений унікальний, перший у світовій практиці проект по виготовленню ікон для людей з вадами зору за методикою Брайля. Точковим методом було виготовлено 4 спеціальні тактильні ікони на тематику чудес, пов’язаних з незрячими людьми.

Даний задум отримав підтримку ректора КУП НАНУ, професора Ю. Бошицького, який висловив важливість створення такого проекту для людей з особливими потребами.
     Зважаючи на це, найближчим часом, в стінах Київського університету права НАН України буде організована виставка ікон для незрячих та проведено лекцію по правах людей з інвалідністю для студентів.

На кінець зустрічі гості відвідали капличку на честь преподобного Нестора Літописця – покровителя освітян, що знаходиться на території університету.
     Зустріч проходила у теплій та доброзичливій атмосфері, під час якої пан Турський висловив ректору свої захоплення університетом і в знак пошани презентував 2 пам’ятні ікони.

Прес-секретар КУП НАНУ
 Микитенко А. П.