Зустріч ректора КУП НАНУ з керівником консульського відділу Посольства Угорщини в Україні Яношом Колларом

7 Грудня, 2016

06 грудня 2016 року Київський університет права НАН України, на запрошення ректора, професора Юрія Бошицького, відвідав Янош Коллар –  радник першого класу і керівник консульського відділу Посольства Угорщини в Україні.
     Дана зустріч мала діловий, конструктивний характер, під час якої були обговорені напрями подальшої співпраці КУП НАНУ з Посольством Угорщини в Україні.

На зустрічі йшлося про удосконалення українсько-угорської співпраці у сфері освіти та науки. Ректором було запропоновано можливості навчання угорських студентів в КУП НАН України.  Слід зазначити, що відповідно до програми міжнародного освітнього обміну, угорська сторона надала українським студентам стипендії на 2017-2018 роки для продовження їх навчання в Угорщині. Саме, Київський університет права НАН України є одним з найбільш динамічних українських вищих навчальних закладів, який плідно працює над вирішенням даного питання для своїх студентів.

Після розмови пан  Янош Коллар ознайомився з матеріально-технічною базою, а також унікальними музеями, які створені на базі університету, зокрема першим в Україні Музеєм підробок Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством.

КУП НАНУ