Зустріч ректора КУП НАНУ з керівником районної адміністрації Старе Місто м. Кошице, Словаччина

19 Травня, 2014

11 травня 2014 року ректор Київського університету права  НАН України, професор Юрій Бошицький  на запрошення  словацьких колег з робочим візитом відвідав Старе Місто м. Кошице.

З метою  сприяння взаєморозуміння між Словаччиною та Україною, для створення  довготривалих відносин та взаємовигідної співпраці, між Київським університетом права НАН України та міською адміністрацією м. Кошице, Старе Місто, було підписано меморандум  про співпрацю, який уклали ректор університету Юрій  Бошицький та  староста районної адміністрації Старе Місто м. Кошице, Любомир Грега.

На зустрічі також був присутній  керівник районної адміністрації Старе Місто м. Кошице, пріматор, магістр Кароль Тілль.
     Під час переговорів обговорювались питання інтеграції  КУП НАНУ до європейського освітнього, наукового і культурного простору.

Наприкінці зустрічі словацькі колеги  підкреслили, що двосторонні зв’язки між КУП НАНУ та міською адміністрацією м. Кошице, Старе Місто набувають динамічного характеру та є дуже перспективними.

КУП НАНУ