Зустріч ректора КУП НАНУ з колективом міжнародного центру в Ужгороді

25 Квітня, 2016

Нещодавно в Ужгороді на базі Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ пройшла робоча нарада ректора, проф. Юрія Бошицького, з керівниками департаментів та колективом Центру.

Серед головних питань, що піднімалися, були такі:
       1)  участь Міжнародного Центру в організації VIII Міжнародної науково-практичної конференції «Закарпатські правові читання»;
       2)  співпраця із партнерськими установами Закарпаття, України та зарубіжжя;
       3)  проекти на найближчий час, до яких Центр залучатиметься як організатор та співорганізатор.
     За сприяння Юрія Ладиславовича матеріально-технічну базу Центру суттєво поповнено як новітньою технікою, так і офісними меблями, а також утворено новий структурний підрозділ Центру, що займатиметься дослідженнями транскордонного співробіництва.
     У підсумку наради учасники зібрання обговорили перспективи проведення відпочинкових культурно-масових закладів університету на базі Закарпаття.

Прес-центр КУП НАНУ