Зустріч ректора КУП НАНУ з Міністром закордонних справ Болгарії

14 Листопада, 2013

Днями відбулася офіційна зустріч ректора КУП НАН України, професора Ю.Л. Бошицького з  Міністром  закордонних справ Болгарії Крістіаном Вігеніном.
     Серед присутніх на зустрічі також були: Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Болгарія в Україні, пан Красімір Нєдєльчєв Мінчєв та  Президент Товариства «Україна – Болгарія», Посол миру, почесний професор КУП НАНУ,  Ю.І. Сєдих.
     На початок слід зазначити, що основними напрямками розвитку Київського університету права НАН України та його структурних підрозділів є діяльність, спрямована на забезпечення інтеграції вузу до міжнародного простору. Починаючи з 2010 року  КУП НАНУ підписано більш ніж п’ять договорів про співпрацю з провідними вишами Болгарії, крім цього, в результаті  наполегливої та плідної діяльності уже третій рік поспіль успішно діє магістерська програма подвійного диплома між КУП НАНУ та Варненським вільним  університетом ім.Чорноризця Храбра.

Зважаючи на це, пан К. Вігенін виявив побажання зустрічі з ректором, професором Ю. Бошицьким для обговорення спектру питань щодо подальшого  розвитку міжнародних відносин  з організаціями, установами та вищими навчальними закладами Республіки Болгарія.
     Зустріч пройшла у теплій дружній атмосфері, сторони  висловили сподівання на подальшу плідну, довгострокову та взаємовигідну  співпрацю. Користуючись нагодою на завершення Ю.Л. Бошицький презентував пану К.Вігеніну ексклюзивний подарунок –  офорт відомого художника А.Сіденко із зображенням Київського університету права НАН України.