Зустріч ректора КУП НАНУ з Надзвичайним і Повноважним Послом Грузії в Україні Міхеїлом Уклебою

28 Лютого, 2017

23 лютого 2017 року відбулась зустріч ректора КУП НАНУ з Надзвичайним та Повноважним Послом Грузії в Україні паном Міхеїлом Уклебою.
     Протягом останніх років Київський університет права НАН України співпрацює із вищими навчальними закладами Грузії та безпосередньо з Посольством Грузії в Україні. КУП НАН України має тісні та конструктивні освітянські і наукові зв’язки з Батумським державним університетом ім. Шота Руставелі, Батумською державною морською академією, Тбіліським університетом імені Давида Агмашенебелі, Грузинським технічним університетом.
     В рамках укладених двосторонніх угод про міжнародну співпрацю представники вищевказаних закладів мали нагоду відвідати Київський університет права НАН України, виступити перед науково-педагогічними працівниками та студентами з майстер-класами про україно-грузинські відносини та з інших міжнародних проблем.
     Під час зустрічі з паном Уклебою, ректор наголосив на налагодженні освітньо-культурних зв’язків та започаткування нових напрямів співпраці.

Київський університет права НАН України планує у травні 2017 року спільно з Батумським державним університетом імені Шота Руставелі та Дипломатичною академією України при МЗС України проведення першої Міжнародної наукової конференції «Україна і Грузія: дипломатичні відносини, міжнародні зв’язки, культурна дипломатія» (інституційний та персоналістичний аспекти), яка проходитиме в Батумі.
     Наприкінці зустрічі ректор Київського університету права НАН України, підкреслив важливість поглиблення спілкування з дипломатичними представниками найвищого рівня, як унікальним досвідом для підготовки юристів-міжнародників, та запросив пана Міхеїла Уклебу відвідати Київський університет права НАН України.

Прес-центр КУП НАНУ