Зустріч ректора КУП НАНУ з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Болгарія в Україні паном Красіміром Мінчевим

7 Лютого, 2017

06 лютого 2017 року відбулась зустріч ректора КУП НАНУ, професора Ю.Л. Бошицького з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Болгарія в Україні паном Красіміром Мінчевим.
     Протягом останніх років Київський університет права НАН України високо цінує співпрацю із Посольством Республіки Болгарія, також має тісні та конструктивні освітянські і наукові зв’язки з Варненським вільним університетом імені Чорноризця Храбра, Університетом національного та світового господарства, Великотирновським університетом імені Св. Кирила та Св. Мефодія, Болгарською Академією лідерства, Центрально-Європейським Центром інтелектуальної власності тощо.
     У рамках укладених двосторонніх угод про міжнародну співпрацю представники вищевказаних закладів мали нагоду відвідати Київський університет права НАН України, виступити перед науково-педагогічними працівниками та студентами з майстер-класами про українсько-болгарські відносини та з інших міжнародних проблем. Майстер-класи для студентів КУП НАНУ провели: Петар Танєв, екс-радник Посольства Республіки Болгарія в Україні по освіті та науці; Петар Христов, професор Варненського вільного університету імені Чорноризця Храбра; Борисов Борислав, почесний ректор Університету національного та світового господарства, голова Національної асоціації з інтелектуальної власності, директор Центру інтелектуальної власності та інші.

Під час зустрічі було обговорено питання щодо співпраці за науковими програмами, а також сприяти Київському університету права НАН України у відновленні спільної українсько-болгарської магістерської програми з міжнародного права з Варненським вільним університетом імені Чорноризця Храбра.
     Особливу увагу було приділено обговоренню спільних планів організації подальших освітніх та культурних заходів.

Прес-центр КУП НАНУ