Зустріч ректора КУП НАНУ з Надзвичайним та Повноважним Посолом Румунії в Україні

24 Липня, 2014

24 липня 2014 року на запрошення ректора Ю.Л. Бошицького Київський університет права Національної академії наук України відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Румунії в Україні  пан  Корнел Іонеску.

Відомо, що основними напрямками розвитку університету та його структурних підрозділів є діяльність, спрямована на забезпечення інтеграції вузу до міжнародного простору. Тож, враховуючи вищезазначене, предметом обговорення під час зустрічі були питання співпраці між Київським університетом права НАН України та вищими навчальними закладами Румінії.

На завершення. Ю. Л. Бошицький презентував гостю нові видання Київського університету права НАН України, підготовлених фахівцями Київського університету права НАН України.
     Зустріч проходила у теплій, доброзичливій обстановці.