Зустріч ректора КУП НАНУ з Почесним Консулом України в Чорногорії.

31 Жовтня, 2013

30 жовтня 2013 року на запрошення ректора Ю.Л. Бошицького Київський університет права Національної академії наук України відвідав Почесний Консул України в Чорногорії пан Предраг Міловіч.

Відомо, що основними напрямками розвитку університету та його структурних підрозділів є діяльність, спрямована на забезпечення інтеграції вузу до міжнародного простору.

Особливу увагу було присвячено обговоренню планів організації подальших освітніх та культурних заходів, основними з них є: проведення спільних науково-практичних конференцій по морському праву, співпраця з вищими навчальними закладами Чорногорії та обмін студентами, а також, організація відпочинку для студентів та співробітників Київського університету права НАН України.
   На зустрічі з Консулом був також присутній і студентський актив університету на чолі з Президентом студентського парламенту КУП НАН України, Полінською Д.

Ця зустріч є ще одним кроком на шляху зміцнення іміджу Київського університету права НАН України як сучасного європейського вузу з широкими міжнародними зв’язкам.