Зустріч ректора КУП НАНУ з представниками Батумського державного університету ім. Шота Руставелі (Грузія)

27 Квітня, 2016

26 квітня 2016 року Київський університет права НАН України, на запрошення ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького відвідала делегація з Грузії на чолі з керівником направлення інформаційних технологій центру мов та інформаційних технологій факультету освіти Батумського державного університету ім. Шота Руставелі, Академіком інженерної Академії  Грузії, професором Ібраімом Дідманідзе, Батумі (Грузія).
     На зустрічі, окрім адміністрації університету також були присутні: завiдувач кафедри системного аналiзу та теорiї прийняття рiшень Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка, Президент Академії наук Вищої школи України, доктор, професор, Олександр Наконечний, представник Київської духовної академії і семінарії, отець Василій та директор журналу «Дипломат» пані Олена.

Предметом зустрічі було обговорення більш детальних питань співпраці в рамках уже підписаної у минулому році угоди про співпрацю. Сторони домовилась про проведення уже найближчим часом спільної міжнародної науково-практичної  конференції.
     Також, ректор КУП НАНУ, професор Ю. Бошицький за підтримки директора журналу «Дипломат» запропонував гостям спільне видання публікацій, присвячених грузинсько-українській дружбі.

Наприкінці зустрічі, адміністрація вузу провела оглядову екскурсію по університету. Гості були ознайомлені з історією та розбудовою університету, з його різноманітним культурним життям, з дошкою почесних докторів КУП НАНУ. Відвідали музей криміналістики та комп’ютерної  техніки, а також сучасні кабінети інтерактивного тестування та інформаційно-комунікаційних технологій, які надзвичайно їх зацікавили.

Також, оскільки зустріч символічно відбулася в Міжнародний день пам`яті Чорнобиля, гості запалити свічку пам’яті в знак вшанування загиблих на Чорнобильській АЕС.

Прес-секретар КУП НАНУ
 Микитенко А. П.