Зустріч ректора КУП НАНУ з представниками Міністерства освіти і науки та Всесвітньої організації інтелектуальної власності

21 Квітня, 2017

20 квітня 2017 року у приміщенні Міністерства освіти і науки України (МОН) відбулася зустріч Директора Департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування Андрія Шевцова з ректором Київського університету права Національної академії наук України Юрієм Бошицьким та керівником програм Департаменту країн з перехідною та розвинутою економікою Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ), Женева Олександром Шевченко.

Під час зустрічі обговорено напрямки поглиблення співпраці Міністерства з ВОІВ у сфері освіти та науки, а також шляхи зміцнення інноваційного та технологічного потенціалу України.  Зокрема, сторони обговорили започаткований ВОІВ Національний проект з політики у сфері інтелектуальної власності в університетах та науково-дослідницьких установах України.  Досягнуто домовленості щодо підтримки цього Проекту з боку МОН та формування групи експертів з метою практичної реалізації проекту в Україні, а також проведенні в Україні у липні ц.р. міжнародної конференції за участю всіх сторін на базі Київського університету права Національної академії наук України.

Прес-центр КУП НАНУ