Зустріч ректора КУП НАНУ з Президентом Олімпійської академії України

6 Квітня, 2016

Нещодавно відбулась зустріч ректора Київського університету права НАН України, професора Юрія Бошицького з Президентом  Олімпійської академії  України, професором Марією Булатовою.
     На зустрічі також був присутній давній партнер та друг університету, ректор Мішкольського університету, Андраш Торма(Угорщина).
     Метою зустрічі було обговорення питань щодо напрямів майбутньої співпраці, зокрема щодо організації та проведення спільних конференцій, майстер-класів, тренінгів, круглих столів та інших науково-практичних заходів; забезпечення обміну інформацією у сфері науково-дослідної та культурно-просвітницької діяльності; здійснення спільної видавничої діяльності..
     Слід зазначити, що до найважливіших напрямів діяльності Олімпійської академії України належить видання наукової та навчальної літератури з актуальних питань історії та становлення олімпійського руху, підготовки спортсменів в олімпійському спорті.

Одними з таких видань є  книги  «Олімпійські ігри». Пані Марія  щедро презентувала дану підбірку для  бібліотеки Київського університету права НАН України.
У книгах викладені події, хід і підсумки змагань Ігор Олімпіад (1896-1972 рр., 1976-2012 рр.) І зимових Олімпійських ігор (1924-1972 рр., 1976-2010 рр.), Представлена інформація про видатних особистостей міжнародного олімпійського руху , політичних і економічних проблемах, супутніх Ігор. Принциповою особливістю роботи стало висвітлення діяльності величезної кількості справжніх ентузіастів олімпійського спорту, цінителів його історії, ідеалів і досягнень – видних представників культури, освіти та виховання, архітектури, літератури, різних видів музичного та образотворчого мистецтва, які своєю працею збагачували Олімпійські ігри, перетворивши їх з переважно спортивної події в яскраве і багатогранне явище загальнокультурного характеру світового масштабу. Книга багато ілюстрована.

Наприкінці зустрічі, ректор, професор  Ю. Бошицький запросив М. Булатову в будь-який зручний час відвідати Київський університет права НАН України для  ознайомлення з діяльністю  нашого навчального закладу та початку реалізації  питань спільної співпраці.

Прес-центр КУП НАНУ